6 » Новий рік

  6

  Раздел: Архів Дата публикации: 1-12-2013, 14:00

   

  Нехай в новому році ми будемо в злагоді з усіма, і насамперед - із самими собою!

   

  Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

   

  У селі одна подруга розповідає іншій: - Вчора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і згвалтував ... А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком.

   

  Одного чоловіка питають: - Чому ти носиш взуття на два розміри менше? Той відповідає: - Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син - двієчник! Теща - відьма! ... Єдина радість у мене в житті - коли я ввечері ... знімаю взуття! Давайте вип'ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!

   

  Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: "Хто ви?" - Здоров'я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати. - Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити. Хвора мати сказала: "Давайте упустимо Здоров'я". Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина - Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип'ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров'я, Любові та Багатства!

   

  Вип'ємо за те, щоб у новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.

   

  З чого складається келих? З опори і чаші для напоїв. З чого складається людина? З тіла - матеріальної опори і душі - чаші духовної. Вип'ємо ж за те, щоб у новому році наші келихи частіше б наповнювалися прекрасним вином, а чаші душі - прекрасними почуттями!

   

  У кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип'ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.

   

  Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія? - Професія в мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З'єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе як трахне! Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!

   

  Заснув один чоловік і приснився йому сон: поруч з ним прекрасна жінка. Прокинувся - нікого немає. Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому Році збувалися б всі хороші сни!

   

  Давайте вип'ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти .. і в лісі не побувати! За Новий рік!

   

  Згідно з народним повір'ям, є хвилини, коли побажання, висловлені вголос, здійснюються. Це - перші хвилини нового року, коли ми дивимося в майбутнє з прихованими надіями та бажаннями. Нехай у новому році вирішаться наші проблеми, ми знайдемо сили, позбудемося від недуг. За виконання наших бажань, за все хороше, надихаюче і прекрасне. За наше щасливе майбутнє! З Новим роком, з новим щастям!

   

  Жив на світі чоловык. Був у нього будинок і була робота. Була в нього дружина і були діти. Все в нього було, але йому цього було мало. Пішов він тоді до мудреця за порадою: - Мудра людина, допоможи мені! Все у мене є, але хочеться чого-небудь ще. - Піди тоді в дрімучий ліс, - порадив мудрець, - знайди там найвищу ялину. Під нею закопана скринька. Відкрий її і знайдеш те, що шукаєш ... Відправився чоловік в дрімучий ліс. Знайшов там найвищу ялину. Перекопав під нею все навколо, але скриньку знайшов! Дістав її з землі ... І тут ця гігантська ялина звалилася на нього, притиснула до землі, а одна гілка - встромила прямо в дупу! Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми не шукали пригод на свою ж ...!

   

  Мати запитує дорослу дочку: - А ти що чекаєш від Нового року? - І сама толком не знаю. Чогось хочеться ... Чи то, насіння, чи то ... заміж! Вип'ємо ж за те, щоб у Новому році у кожного було все, включаючи й насіння!

   

  Один мудрий чоловік сказав: Добре в колі сім'ї, Тихо зустріти рік Свині ... По-моєму, він має рацію лише наполовину. У колі сім'ї добре зустрічати і рік Тигра, і рік Мавпи і інші роки. Пропоную підняти тост за нинішній Новий рік, за рік Кролика!

   

  Розмовляють двоє. - Як ти живеш? - Питає один. - По-різному, - відповідає той. - Коли мені погано - приїжджає "швидка". А коли мені добре - приїжджає ... міліція! Нам зараз весело, добре, значить, слід очікувати ... приїзду міліції. І все ж давайте вип'ємо за те, щоб у Новому році нам було добре!

   

  Що ж побажати всім, хто сидів за цим столом? Усім дівчатам вийти заміж, а хлопцям - знайти наречених! І ще. Ви, напевно, знаєте новорічне побажання російських космонавтів: Щоб їлося і пилося, Щоб хотілося і моглось! Щоб у майбутньому році Було з ким і було де!

   

  Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, віднімає друзів та коханих, а минулий рік принесе нам їх! Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!

   

  Нехай у наступному році у нас буде стільки гарних і радісних подій, стільки добрих і прекрасних справ, скільки вогників горить у нашій новорічній гірлянді!

   

  Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника Ваше найкраще в минулому році стало найгіршим у майбутньому році!

   

  Один мудрець сказав: "Саме дивне в людині те, що вона нерідко засмучується про втрачений стан, а що проходить його життя, він не засмучується". Вип'ємо ж за те, щоб яскраво та з користю пройшов кожен день нового року.

   

  Вип'ємо за те, щоб у Новому році столи ломилися від достатку, а ліжка - від любові!

   

  Кожен з нас представляє собою половину людства, яка вічно шукає іншу, - сказав давньогрецький мудрець Арістофан. Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов'язково знайти її в новому році!

   

  Давайте вип'ємо за те, щоб кожен наступний Новий рік наш святковий стіл все більше ломився від їжі, телефон все більше розривався від вітальних дзвінків друзів і все більша кількість дітей і онуків дарувало б нам подарунки.

   

  Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий гарний, що мені хотілося б запропонувати вам усім викинути з пам'яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам'яті залишилися тільки теплі та приємні спогади про старий рік. Запам'ятаємо його таким, і тоді наступний новий рік буде кращим за минулий!

   

  Життя прекрасне навіть тоді, коли по щоках течуть сльози. Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році по нашими щоках текли сльози тільки радості і щастя.

   

  Новий рік - це свято контрасту: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома - сонячно, весело, тепло, ялинка нарядна, стіл святковий. Бажаємо, щоб цей контраст був пронесений через весь рік, і як би не вирували вітри і бурани, як би не було незатишно навколо, на душі завжди було сонячно і тепло!

  Двічі на одні й ті ж ... Нові роки не наступають! Не можна зустріти один і той же Новий рік двічі ... Так давайте вип'ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній