Гороскоп на 2014 год - Овен

  Овен

  Раздел: Гороскоп на 2014 рік Дата публикации: 2-11-2013, 14:54
  Овен

   2014 рік за кармічним показниками пов'язаний з вашим зодіакальним знаком. Вісь місячних вузлів з лютого місяця входить у ваш знак, відкриваючи всі можливості для великого успіху у всіх темах, де раніше ви себе стримували. Дуже багато в цьому році залежить від вас, від уміння повірити в свої сили і розрахувати їх. Основною темою року будуть взаємини з іншими людьми. Це як раз той вдалий період, коли, заявляючи про себе, ви зможете заволодіти серцями і душами людей. Не бійтеся бути лідером, хоча раніше за це не раз доводилося розплачуватися. Дуже важливо при цьому зберігати дипломатичність, гнучкість у вирішенні виникаючих питань. В цьому році зробіть всі ті справи, на які раніше не вистачало сил і часу, вирішите питання, які відкладалися через неможливість робити те, що хочеться душі і серця. Проте слід остерігатися надмірної активності і наполегливості у справах, що стосуються інших, нехай навіть дуже близьких людей. Помилкове уявлення про те, що краще вас ніхто не зможе вирішити встають протягом року питання, може призвести до втрати часу на вирішення справ оточуючих, а ваші справжні цілі можуть залишитися так і не реалізованими. 

   Кармічна програма на 2014 рік пропонує Овнам відповісти на питання: хто ж вороги, а хто - справжні друзі. Цей період часу досить глибоко і серйозно може загострити всі шорсткості у взаєминах. Проблеми можуть виникнути у тих, хто в роботі робив ставку на гроші партнера, а не на власні сили і матеріальні ресурси. Життя часто буде пропонувати брати на себе більше відповідальності. 

   Цей рік також можна назвати періодом змін в шлюбних стосунках. Тим, чиє життя повністю залежить від партнера, бажано завчасно почати змінювати свій імідж знайти сфери для самостійної реалізації творчих можливостей, згадати і втілити в життя ті мрії, які не вдавалося реалізувати через повсякденні проблеми. 

   З початку року по серпень у багатьох Овнів буде актуальна тема зміни місця проживання, громадянства або виїзду з рідного дому заради набуття власного щастя. Зірки обіцяють - при вкладенні капіталу в нерухомість, велика ймовірність отримання спадщини, створення міцної сім'ї, набуття суспільного визнання завдяки протекції батьків. 

  З серпня місяця успіх в любові, творчості може запаморочити голову Овнам. У зв'язку з чим можуть виникнути неймовірні події з тривалими негативними наслідками. Особливу увагу слід приділити дітям, так як поряд з підвищеним прагненням до свободи і незалежності у них можуть виникнути серйозні зовнішні обмеження, які часом доходять до судових розглядів. 

   Доречними будуть заняття різними видами спорту, позбавлення від шкідливих звичок. При цьому важливо не впадати в крайній аскетизм - не варто занадто вже відмовляти собі в природних радощі життя. Якщо протягом року вам потрібна допомога юристів у вирішенні спірних питань в шлюборозлучних процесах, темах, пов'язаних з нерухомістю, будьте гранично уважні. Проведіть аналіз і порівняйте судження декількох фахівців. Не розраховуйте на думку лише однієї людини: воно може бути помилковим. 

   Сферою спокус 2014 року будуть романтичні відносини. Таємні романтичні зустрічі можуть стати причиною розладу в деяких сім'ях. Особливу увагу потрібно приділити дітям, пам'ятаючи про те, що надмірна любов і підвищене занепокоєння за них може принести шкоду, однак повної свободи у цей проміжок часу, також не варто давати. У 2014 році удача може відвернутися від людей, чиє життя пов'язане з азартними іграми. Темна карма буде спокушати богемним стилем життя, що згодом може закінчитися сумно. Спокуси цього періоду також будуть пов'язані з надмірним потягом до задоволень, авантюрної гри, можливості отримання легких грошей через любовні зв'язки. 

  У Овнів може бути прагнення оточити надмірною турботою коханих, дітей, близьких, що забезпечить їм бажану цього року центральну роль у сім'ї. 

   Приділіть особливу увагу професійному зростанню, кар'єрі. Через цю сферу піде допомогу вашого Ангела-хранителя, особливо в другій половині року. Успішними будуть справи, що вимагають втручання або заступництва вищих державних інституцій. Не пропадуть даром зусилля, спрямовані на роботу заради отримання нагород і визнання суспільством. 

   

   

  Любовний гороскоп

   Завжди цікаво дізнатися, що...

  Гороскоп для Тельця

   Це буде великий рік для...

  Гороскоп для Овна

   У 2016 році зірки будуть...

  Близнюки

   Багато друзів - це добре!...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній