Гороскоп для Водолія на 2016 рік

  Гороскоп для Водолія на 2016 рік

  Раздел: Гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 17-09-2015, 22:14
  Гороскоп для Водолія на 2016 рік

   Зміст:

  1. Любовний Гороскоп 
  2. Кар'єрний і фінансовий 
  3. Здоров'я: Гороскоп для Овна на 2016 рік

   2016 рік для Водоліїв обіцяє бути багатим на враження і події. У них буде чимало шансів стати різнобічними, великодушними, організованішими. Не буде перебільшенням стверджувати, що вони в результаті виявляться більш цілісними натурами, ніж на початку року, до того ж, ще більший авторитет і мудрість. Всі ці подарунки піднесе Водоліям в наступному році прихильний Сатурн. Зірки радять: на початку року, а також у червні-липні представникам цього знаку варто зупиняти біг свого життя і більше відпочивати, не забуваючи паралельно роздумувати про головні для людського існування питаннях.

  Любов і відносини: гороскоп на 2016 рік для Водолія

   Особисте життя стане для Водоліїв справжнім джерелом позитиву. Їх часто буде оточувати романтика, вони зуміють бути сміливими, пристрасними і, як наслідок, чарівними для протилежної статі. У другій половині року - швидше за все, у серпні-вересні - Водоліям може представитися можливість відправитися на приємну подорож, яке згодом матиме всі шанси стати одним з найяскравіших спогадів у їхньому житті. Ложкою дьогтю у взаєминах з улюбленими ризикують стати батьки або які-небудь інші близькі родичі Водоліїв. Їм може не подобатися їх обранець (обраниця), і в цьому випадку вони навряд чи будуть мовчки і пасивно дивитися на те, як несимпатична, на їхню думку, невістка (або «противний» зять і т.д.) почне зневажати їх чудовим Водолієм . Але потрібно визнати, ця проблема не зможе істотно зіпсувати життя представникам цього знаку.

  Кар'єра і фінанси: гороскоп на 2016 рік для Водолія

   Професійна сфера, треба думати, теж не стане для Водоліїв приводом для серйозних проблем чи непорозумінь. Навпаки, вони зможуть проявити на робочому місці свої найкращі якості - організаторські здібності, здоровий глузд, що викликає повагу амбітність. А якщо Водолії не вестимуть себе занадто самовпевнено і стануть уважно і шанобливо ставитися до визнаним авторитетам, не нехтуючи їх порадами та рекомендаціями, то справи їх будуть йти і зовсім чудово. У всьому цьому благополуччі є, правда, одне «але».Водолії, найімовірніше, не зуміють порівнювати свої доходи з витратами. Грошей їм частенько буде не вистачати. Тому ті з них, у кого є фінансові зобов'язання начебто невиплачених кредитів, повинні постаратися вирішити цю проблему в році нинішньому.

  Здоров'я: гороскоп на 2016 рік для Водолія

  Здоров'я: гороскоп на 2016 рік для Водолія

   Проблеми зі здоров'ям у Водоліїв періодично можуть виникати. Найбільшою зоною ризику виявиться ендокринна система (і особливо щитовидна залоза), а також шлунок. Тому необхідність здорового харчування і відмови від шкідливих звичок їм слід вважати не просто радою, але майже що вимогою. Але, якщо при дотриманні цих умов самопочуття буде все ж далеким від ідеального, то бажано звернутися до фахівців, оскільки це буде означати, що існує потреба в медикаментозному лікуванні. А ось нерви, Водоліїв сильно турбувати не будуть. І стреси в 2016 році їм, мабуть, не загрожують.

  Гороскоп для Лева

   Планети і зірки однозначно...

  Гороскоп для Рака

   У 2016 році у Раків буде...

  Гороскоп для Овна

   У 2016 році зірки будуть...

  Водолій

   Наступаючий рік Синього...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній