Гороскоп для Терезів на 2016 рік

  Гороскоп для Терезів на 2016 рік

  Раздел: Гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 20-09-2015, 19:36
  Гороскоп для Терезів на 2016 рік

   Зміст:

  1. Любовний Гороскоп 
  2. Кар'єрний і фінансовий 
  3. Здоров'я: Гороскоп для Овна на 2016 рік

   Рік для Терезів обіцяє бути досить успішним і результативним. Вони стануть рішучіше, мудрішими, сміливіше.Особливо позитивним і перспективним періодом стануть останні місяці 2016 року, коли 9 вересня в свої права вступить Юпітер. У цей час Терезам можна починати реалізацію нових проектів, не побоюючись яких-небудь «підніжок». Потрібно, правда, попередити представників цього знаку, що час від часу створювати передумови до проблем їм можуть Плутон і Уран. Однак, Терезам, здається, «по плечу» будуть будь-які труднощі. Та й у будь-якому випадку засмучуватися з приводу життєвих складнощів надто вже не варто; адже безглуздо було б розраховувати, що цілих 366 днів життя може бути абсолютно безхмарною і ідеально динамічною. Не виключено, що актуальність для Терезів у 2016 році придбають якісь старі справи. Причини цього, швидше за все, виникнуть несподівано і пов'язані будуть з кимось із давніх знайомих. Поставитися Терезам до цього бажано позитивно і конструктивно, тому що старі справи допоможуть їм у підсумку відкрити перед собою нові перспективи.

  Любов і відносини: гороскоп для Терезів на 2016 рік

   Взаємини з близькими можуть іноді створювати точки напруги. Найбільш проблемними виявляться контакти з кимось із представників молодшого покоління (з дитиною, племінником і т.п.) Втім, ситуація виявиться цілком виправна, якщо Терези будуть йти на більш тісне спілкування, а не грати в мовчанку і показувати своє невдоволення і роздратування . В особистому житті Терезів чекають великі емоції. Причому, якщо в перші місяці року це стосуватиметься пристрасті і удач на любовному «фронті», то далі їх може чекати не менше сильне розчарування. І «протиотруту» в даному випадку слід використовувати таке ж, як і при спілкуванні з молодшими родичами, - комунікабельність і позитивний настрій. Особливої турботи вимагатимуть батьки (або інші родичі старшого віку). І відмовляти їм в ній не потрібно. Навіть якщо Терезам доведеться для цього утискати себе в чомусь або ж робочі обов'язки стануть вимагати підвищеної уваги, потрібно постаратися викроювати на батьків час, тому що допомога буде для них дуже нагальною.

  Кар'єра і фінанси: гороскоп для Терезів на 2016 рік 

   У цьому плані у Терезів відмінні шанси на поліпшення стану справ. Особливо, якщо вони стануть прислухатися до думок і рекомендаціям людей більш досвідчених і старших себе. Сатурн створить для них хороші передумови до того, щоб продемонструвати свої лідерські таланти. Правда, в таких ситуаціях дуже важливо не забувати про необхідність поводитися великодушно, не підігрувати чужим словам і не зраджувати своїм принципам. І тоді успіх Терезам точно забезпечений. Фінансові справи Терезів будуть переживати те підйом, то спад. Найбільш небезпечним в цьому сенсі стане літо. У цей час їм потрібно якомога більш уважно ставитися до будь паперам, які доведеться підписувати. В цілому ж, будь-яку виникає фінансову проблему слід вирішувати максимально оперативно.

  Здоров'я: гороскоп для Терезів на 2016 рік

   Здоров'я Терезів в 2016 році - це ще один привід порадіти життю. Фізичних проблем зі здоров'ям у них практично не виникне. Неприємності може створювати тільки стан нервової системи, але кого в наш час цим здивуєш! Та й, до того ж, Юпітер буде незмінно перебувати на сторожі благополучного стану Терезів, так що і ці проблеми їм буде вдаватися долати «малою кров'ю». У наступному році Терезам має сенс згадати про поняття «здоровий спосіб життя». А ті з них, хто вже долучився до нього, нехай йдуть далі - до систем загартовування і т.д.


  Іра 22 вересня 2015 05:22

  Мені здається ось цей гороскоп для терезів буде значно кращий і детальніший.

  Як часто Ви доводили до сказу близьких тривалим до не можна прийняттям якогось, бувало, несуттєвого рішення! Поки не будуть зважені всі можливі і неможливі плюси і мінуси - відповідь почекає. Але Ваше вміння знаходити правильних друзів, оточувати себе саме потрібними людьми завидно. Ви часто приміряєте їх переживання, пригоди, на власну шкуру, тим самим часто ототожнюючи себе з ними.

  Однак гороскоп для ваг на 2016 рік, рік вогненної мавпи, говорить про те, що Ви повинні більше копатися в собі, а не в оточуючих, більше приділити часу виключно своїм бажанням і втіленню тільки своїх планів - решта почекає.


  Отже, Ваги: досьє

  Дата народження: 23 вересня - 22 жовтня.
  Покровительствующая планета: Венера.
  Стихія: Повітря.
  Щасливі числа: 2, 5, 9, 15 і все, що діляться на 6.
  Сприятливі дні: п'ятниця, субота.
  Несприятливі дні: вівторок, неділя.
  Хто, як не надійний партнер, половина, допоможе розібратися у всіх перипетіях власної душі, допоможе втілити потаємне задумане і так далі, і тому подібне? І що, як не любов, є основою такого союзу?

  Справи амурні та інші серцеві переживання

  Ви, йдучи в ногу з вогненною мавпою - справжній любовний ініціатор! Шокуєте чоловіків, вражаєте жінок, змушуєте тріпотіти серця: своє, близьких. Березень - час романтики, коли після зимових холодів, далеко не тільки кліматичних, але й, можливо, душевних, Ви будете відігрівати один одного. Так, зима видасться не легке, але постарайтеся протриматися разом, інакше ще довго Ви не будете готові до романтики.  Якщо Ви все ще самотні, то в травні зірки можуть подарувати Вам зустріч з судженим / ой. Липень ж урожаен новими осередками суспільства і зустрічами з неординарними, талановитими персонажами у Вашому житті.

  Справи сімейні і кращі друзі

  Взимку зберіть все сімейство за круглим столом, обговоріть і забудьте всі торішні образи - зробіть це на самому початку періоду владарювання червоною мавпи над роком. Ваші старі в перше півріччя посилять свої моралізаторство Вам, але постарайтеся поставитися до цього прихильно - вони Вас люблять і так виражають свою турботу. Вам потрібно побут готовими і до того, що в першу половину весни можуть бути часті сімейні сварки з коханою людиною, але Ви притреться. І тоді друге півріччя буде по сімейному теплим, повним ніжності, романтики і пристрасті.  Перші півроку Вас займає тільки Ви самі - все інше другорядне. Багато товаришів можуть відмовитися від Вашої дружби, але справжні друзі нададуть Вам свою підтримку. Все літо і осінь загрожує Вам нещирістю у дружніх стосунках, і навіть деяким ханжеством. Нічого, таким чином Ви ще раз переконаєтеся, ко Вам справжній друг. Присвятивши перше півріччя собі і своїм планам, вже з осені можете з головою зануритися в спільні, партнерські задумки.

  Здоров'я

  Піврічне занурення в себе не може не відбитися на нервах, і деколи, несподівано навіть для Вас, можуть траплятися істерики і неврози. До речі, на нервовому грунті можуть виникнути симптоми, здавалося б, зовсім інших захворювань, але знайте - їх етимологія саме психологічного характеру. Тому вживання будь-якого роду стимуляторів, аж до алкоголю, категорично не рекомендується. Краще займіться медитацією, йогою - це буде вдалий досвід для Вас. І зверніть свою увагу на харчування, на Ваш раціон.

  Бізнес, кар'єра і дензнаки

  Якщо хочете, щоб фінансовий рік вдався, то з лютого місяця, негайно, приступайте до втілення власних, індивідуальних проектів - вогняна мавпа посприяє, щоб кожен з них виявився вдалий. Так, на шляху буде і конкуренція, інтриги заздрісників, але це тільки зробить Вас сильніше, і в кінцевому результаті Ви все одно вийдете переможцем. Зірки вказують на те, що особливо великі бариші чекають Вас в агро-сфері та в операціях з нерухомістю. Квітні та серпні сприятливі для того, щоб зайнятися раритетами, антикваріатом.  Якщо самостійно плавання в морі бізнесу не по Вас, то якщо Ви припините постійно конфліктувати з керівництвом, в Вас нарешті-таки помітять цінного кадра, що відіб'ється і на зарплаті. А взагалі-то очікуйте яке-небудь привабливу пропозицію по зміні місця роботи з самого початку 2016 і до кінця весни.

  Відпочинок

  Але робота роботою, а й відпочити теж треба. Тим більше, що червона мавпа підготувала для Вас незабутню подорож по Латвії: середньовічні собори Старої Риги, найбільший ринок в Європі, що розташувався в ангарах старовинних аеростатів, Юрмала зі своїми пляжами і незліченними фестивалями. Тут не місце Вашим зважування - зірвалися і поїхали!

  Гороскоп для ваг-чоловіків

  Наполегливість, впертість і напористість - те, що допоможе Вам у перше півріччя домогтися поставлених перед собою завдань. Але не перегніть з напором - він може і відштовхнути. Тяга до пригод, до нових відчуттів, в купе з Вашої активністю створить образ нікого підприємця-підкорювача життя. Квітень і червень будуть багаті на конфліктні ситуації, як у сім'ї, з коханою, так і з партнерами. Протримаєтеся, і далі Ви точно зможете розраховувати на їхню допомогу у втіленні своїх ідей в реальність. Ви зможете звернути на себе увагу дуже впливових персон, і якщо Ви хочете його утримати, то саме порядність і вміння виконувати власні обіцянки стануть потрібними факторами для цього.  Взагалі, протягом усього року чоловіків чекають часті зустрічі з неохайними конкурентами, які прагнуть спаплюжити Ваше добре ім'я - прямо в січні обзаведіться юридичним консультантом на постійній основі.

  Гороскоп для ваг-жінок

  Жінок чекають кардинальні зміни у власному способі життя і сприйнятті оточуючих: прийшла пора припинити потурати всім підряд, пора показати і зубки. Перше півріччя зажадає від Вас чимало рішучості, часом межує навіть з жорстокістю і брутальністю. Однак будуть і ситуації, де Ваше великодушність виявиться до речі. Але без підтримки сім'ї, насправді, Вам доведеться туго, тому не бійтеся шукати її там.


  На літо і осінь вогняна мавпа приготувала Вам сюрприз - Ви освоїте ті навички, які давно хотіли, але так і не вивчили. І швидше за все це буде або творчий напрямок, або пов'язане з психоаналізом.

  Зірки здорово вплинуть на Ваші витрати: тепер для Вас пріоритетна економія коштів, прагнення до їх накопичення. І тут Ви чимало превстигнете, досить швидко сколотивши стан, що викликає повагу у всіх оточуючих.

  Нехай Вас не бентежить наш, місцями, жартівливий тон. З самого початку року, що не манкіруючи порадами зірок, нами озвученими, Ви зможете переконатися, що практично кожен наш прогноз - правдивий, оскільки в тій чи іншій мірі він знайде відображення у Вашому житті. Тому дотримуйтесь рекомендацій, використовуйте підказки, підписуйтесь на наш сайт і діліться посиланням на нього в соціальних мережах зі своїми друзями. Зірки світять для Вас.
  • Нравится
  • 0
  Аня 22 вересня 2015 05:24

  Іра,
  Дуже дякую.
  • Нравится
  • 0

  Гороскоп для

   Рік обіцяє бути не дуже...

  Гороскоп для Діви

   Загальний настрій і темп на...

  Гороскоп для Рака

   У 2016 році у Раків буде...

  Гороскоп для

   Козероги і в 2016 році...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній