Як зробити красиві сніжинку з паперу своїми руками.

  Сніжинки з паперу

  Раздел: Новорічні прикраси Дата публикации: 22-11-2013, 16:45
  Сніжинки з паперу

   Красиві сніжинки до Нового Року з паперу вирізати зовсім нескладно, використовуючи готові схеми або створивши малюнок самостійно.

  Зі звичайного білого і кольорового паперу можна зробити дуже красиві сніжинки для прикраси будинку і новорічної ялинки. Я наведу кілька схем для вирізання з нашої колекції, пофантазувавши, Ви можете самі створити їх сотні.

  Для роботи нам необхідні квадратні листи паперу (розмір їх залежить тільки від Вашого бажання), ножиці, бажано маленькі, манікюрні, олівець для нанесення малюнка.

  Найкрасивіші сніжинки - з шістьма довгими промінчиками і шістьма короткими. Якщо уважно подивитися на справжню сніжинку, що сіла на рукав курточки, буде видно, що вони і справді, мають по шість променів, а гарніше за те, що створила природа, зробити складно. Але ми складемо папір так, щоб вийшло дуже красиво. Якщо Ви взяли аркуш формату А4, складаємо його таким чином і відрізаємо зайве. Складаємо ще раз. Отримали трикутник з чотирьох шарів паперу.

  Тепер отриманий прямокутний трикутник нам треба скласти ще в три рази. Скласти папір треба якомога точніше, щоб після вирізання, малюнок був максимально симетричним і щоб не зарізати грані на внутрішніх шарах аркуша. Зрозуміло, що центральний кут цих трикутників буде дорівнювати 30 градусам. Щоб його не вимірювати, я роблю так. Беру звичайний шкільний трикутник з кутом 30 град., Накладаю його на папір зверху так, щоб його край нависав над краєм складеного паперу на 0,5-1 мм(залежить від товщини паперу, яку взяли для сніжинки). Притримуючи однією рукою трикутник, відгинаємо вільний край паперу. Отримали одну складку, відвертаємо по ній папір всередину листа. Перевертаємо лист і робимо другу складку, складаючи лист вже по першому трикутнику. Другий згин краще робити в інший бік - гармошкою, так як папір, складений в кілька шарів, має досить велику товщину, від чого втрачається точність малюнка. Обрізаємо у нашої заготовки «вушка» - вона готова до роботи.

   

  Тепер треба нанести на одну сторону малюнок за трафаретом і приступати до вирізання. Взагалі-то, великої точності при цьому не потрібно, комусь буде достатньо просто дивитися на шаблон. Не біда, якщо відійдете від нього, можливо, Ваш варіант буде ще цікавіше, адже сніжинки такі різні. Дрібні деталі такі як гілочки, вирізати важко, їх можна замінити трикутниками. Дивіться схеми і вибирайте вподобаний варіант новорічної сніжинки. 

  Складність при вирізанні цієї сніжинки представляють тільки прорізи на крильцях. Я роблю їх ножицями, розгорнувши крильця. Намічаю на них прорізи олівцем.

  Спробуйте зробити сніжинку з пергаменту, можна взяти пергамент для випічки. Матеріал цей дуже тонкий, з ним просто працювати, і, подивіться, яка вона прозора, здається, ось-ось розтане (справа).

  Тільки, мабуть, не варто її робити занадто ажурною, вже дуже тонкий папір. Пергамент зручний ще й тим, що ті, у кого немає можливості роздрукувати шаблони для вирізання, можуть просто накласти лист на екран монітора і акуратно обвести малюнок, збільшуючи або зменшуючи його під розмір своєї заготовки.


  Новорічні пісні для

   Напередодні Нового року...

  Малюнки на вікнах

   Чи пам'ятаєте ви цю традицію...

  Новорічна листівка

   Cвята вже майже на порозі і...

  Ялинка своїми

   Новорічна ялинка своїми...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній