• Головна
 • Зворотній зв'язок
 • Реєстрація
 • Карта сайту
 • Новорічні пісні для дітей

   
  Новорічні пісні для дітей

   Напередодні Нового року багато батьків, бажаючи влаштувати своїм дітям невеличке свято, замислюються про музику, яку потрібно включити. Величезна різноманітність різних дитячих новорічних пісень може застати батьків зненацька. Яку ж музику включити, щоб і дітям подобалася, і батькам не набридала ?

   Новорічна музика для дітей - це пісні про ялинки, сніжинки, про майбутнє свято. Вони викликають тільки позитивні емоції у дітей і у дорослих. Особливо ті композиції, які були випущені багато років тому («У лісі-лісі темному»). Новорічні пісні для дітей - це також пісні про Діда Мороза, пісні про маленьких звіряток,  Заметіль і багато іншого. 

   Дітям буде дуже цікаво виконувати новорічні пісні самостійно. Це може бути караоке або звичайна мелодія, під яку виконується пісня. Можна під хорошу дитячу пісню вивчити з дітьми танець. Але цікавіше виходить, коли діти імпровізують

   Дитячі новорічні пісні можуть бути сучасними, переробленими зі старих знаменитих композицій. Іноді римейки виходять дуже хорошими і подобаються дітям. Але все ж краще спочатку дати послухати малюкові пісні і тільки потім включати в новорічну програму.

   Це стосується тих моментів, коли дитина вже доросла і розуміє, що їй подобається. Для маленького віку батьки можуть самі підібрати колекцію музики,  головне, щоб вона була веселою і танцювальною.

   Заходьте на наш сайт і тут ви знайдете саму найрізноманітнішу колекцію музики і пісні, які обов’язково порадують ваших дітей, нададуть їм, а також і  вам святкового новорічного настрою,або ж пригодяться на якийсь новорічний ранок у садочку чи школі, чи просто для зустрічі Нового року в колі сім’ї з вашими дітьми.