Сценарій новорічної казки для дітей на українській мові

  Сценарій новорічної казки для дітей на українській мові

  Раздел: Новорічні сценарії Дата публикации: 26-11-2013, 17:17
  Сценарій новорічної казки для дітей на українській мові

   Новорічні вистави рідко обходяться без театралізації. Навіть невеликі любителі вистав у Новий рік вважають своїм обов'язком зшити малюкові маскарадний костюм. Поставити казку з дітьми дуже непросто. Адже вони , зовсім маленькі,не можуть надовго зосередитися, а старші не завжди готові брати участь, якщо спектакль їх не надихнув або роль не припала до смаку.

  Актори та їх можливості

  Новорічна казка може бути як абсолютно новою і до цього нікому не відомою, так і переробленою зі старої казки. Не завжди вона повинна бути повчальною, іноді може бути просто веселою. Що вибрати і по якому твору писати сценарій новорічної казки для дітей?

  Вибираючи твір, треба врахувати кілька факторів.

  Аудиторію, яка все це буде дивитися. Якщо спектакль готується для батьків, добре, якщо в кожній ролі буде якась сольна частина. Всі тати й мами люблять дивитися на виступ свого малюка. Якщо вистава для дітей, то вибираючи казку, треба дотримуватися правила «мінус крок». Тобто в театральній постановці актуальні ті казки, які стали добре відомі в недалекому минулому.

  Вік акторів, які будуть це все грати. Трьохліткам не під силу довго виступати, вони не зможуть зрозуміти, коли їм треба виходити на сцену, коли йти. Років з п'яти акторські можливості розширюються, але все-таки з дошкільнятами не поставиш казку достатньої довжини. Можливості сцени, пошиття костюмів, тимчасові обмеження на репетиції та виступи.

  Допомога в підготовці

  У кожному дитячому колективі проходять святкові ранки. Смисловим центром цього свята, як правило, є новорічна казка. Сценарій її треба підготувати приблизно до початку жовтня. Тоді можна встигнути неспішно підібрати акторів, музичний супровід, зшити костюми, вивчити танці.

  Але якщо навіть у керівника достатньо часу, йому буде потрібна допомога. До цього можна залучити батьків і навіть самих дітей.

  Якщо планується казка за участю маріонеток, можна залучити дітей до їх виготовлення. Якщо використовувати техніку пап'є-маше і працювати всім колективом, кількох героїв можна встигнути виготовити за пару тижнів. Прикраса залу, атрибути казкових героїв - все може бути зроблено руками дітей - учасників новорічної казки.

  До виготовлення костюмів краще залучити батьків. При цьому слід враховувати їх матеріальні і тимчасові можливості, задавати реальні завдання. Звичайно, хороші костюми дуже прикрашають будь-який спектакль. Але якщо отримати їх не вийшло, не варто скасовувати ваш захід. Позначивши героїв казки невеликими атрибутами (ведмедя і зайця - вухами, Буратіно - носом, Незнайку - капелюхом), можна провести прекрасне свято. Отож фантазуйте!

  Новорічні загадки

   Загадки є невід'ємною...

  Костюм їжачка,

  Є багато традиційних костюмів...

  Костюм вовка

  Кожен з нас пам'ятає, з яким...

  Новорічні пісні для

   Напередодні Нового року...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній