NOVIY-RIK.COM.UA

Все про новий 2014 рік

Меню
Реклама
Гороскоп на 2014 рік

ОвинТелецьБлизнюки

РакЛевДіва

ТерезиСкорпіонСтрілець

КозерігВодолійРиби

Привітання з Новим Ріком

 Як привітати друзів, родичів, коханих, колег і просто знайомих? Ні для кого не секрет, що при привітанні близької людини, головне не дорогий подарунок, а безмежна увага, здатна оточити теплом, любов'ю і турботою. Однак таку увагу не варто плутати з лагідною усмішкою або душевним обіймами, адже такими знаками уваги можна обдаровувати близьких людей по багато разів на день. Мова йде скоріше про красиве і щире привітання, виражене в невеликому вірші, тексті, щирій фразі.

Часом підготувати необхідне привітання неможливо, зважаючи на недолік часу або невміння складати вірші, тому залишається лише підібрати потрібні слова, вибравши їх серед величезної кількості поздоровлень, тостів, чотиривіршів, розташованих на нашому сайті.

Щирі привітання здатні не тільки замінити подарунки, але і не залишити вас в  дурному положенні під час великого застілля коли вас просяь виголосити тост. Кілька теплих і ніжних пропозицій в честь Нового року знайдених на цьому ресурсі, здатні замінити мільйони одноманітних фраз, що не залишають після себе ні турботи, ні пам'яті.

 Кожне привітання написано спеціально для дітей і молоді, дорослих і літніх людей, і кожне з них наповнене оригінальністю, радістю і душевним трепетом.

Близьку людину завжди хочеться привітати якось по-особливому, незвично, зайвий раз довівши свою  повагу, тому ранкова кумедна смс в  1 січня, обов'язково підніме настрій на весь день.

На нашому сайті в даному розділі  ви можете знайти самі найрізноманітніші привітання з Новим роком !