Східний китайський гороскоп на 2014 рік синього коня

  Східний Китайський Гороскоп На 2014 Рік

  Раздел: Різне Дата публикации: 2-11-2013, 10:27

   Рік синьої дерев'яної Конячки обіцяє розфарбувати життя новими фарбами і чимало поміняти людей. Кінь тварина чесне і благородне, а значить, ці якості стануть переважати у більшості людей. Навпаки, хитрість і спритність перестануть бути такими козирями в рукаві, що нерідко виручали багатьох. У 2014 році за рахунок цих не найкращих якостей люди вже не можуть добиватися своїх цілей.

   Синій Кінь тварина працьовите, а тому щоб досягти успіху в 2014 році людині потрібно працювати в поті чола, не дозволяючи собі розслаблятися і довго відпочивати. Що характерно, особливим успіхом користуватиметься індивідуальна діяльність, що передбачає особисту відповідальність кожної людини. Саме такі, цілеспрямовані і які не бояться брати на себе відповідальність і будуть найбільш цінними кадрами, яким запропонують підвищення в посаді.

   Господиня 2014 року - тварина вірне, а тому дане якість у відносинах людей стане найбільш актуально. Зради або спроби зради коханої людини дуже часто будуть ставати надбанням громадськості і зрадив чоловік обов'язково понесе відповідальність за свій вчинок. Люди будуть більше замислюватися про справжні почуття, стаючи менш меркантильними і менш заздрісними.

   В цілому рік очікується доволі продуктивним, особливо для людей які будуть щось робити для того, щоб змінити своє життя на краще. Ледачих і безвідповідальних дерев'яний Кінь жаліти не стане.

  Щур

  ЩурРік 2014 дуже підходить для людей, народжених у рік Щура. І нехай Щури не відрізняються благородством і чесністю, вони досить стрімкі, щоб підлаштовуватися під нове віяння часу, досить активні, щоб перевершити всіх повільних і недостатньо активних.

  Перша половина року дуже підходить для того, щоб навести порядок у своїй душі, нормалізувати відносини з коханою людиною або ж зустріти свою любов, знайшовши надійну опору. Як би там не було, в цей час в житті Щурів повинен з'явитися найсильніший стимул працювати та заробляти якомога більше, розвиватися і займатися накопиченням, тобто тим, що найбільше ці особистості  люблять. Потрібно відзначити, що проблеми в сім'ї, непорозуміння і конфлікти можуть негативним чином позначитися і на загальному настрої Щурів, а отже, вплинути на професійну діяльність.

  Ще одним аспектом вдалого 2014 року для людей, народжених у рік Щура має стати здоров'я. Воно буде дуже хитким і ці люди можуть бути неприємно здивовані, виявивши у себе серйозне захворювання. Чітке дотримання вказівок лікаря і дотримання режиму лікування допоможуть успішно боротися із захворюваннями. Особливо Щурам варто звертати увагу на часті мігрені, захворювання суглобів і хвороби ротової порожнини, які здатні завдати чимало проблем. Цілком можливо, що на кінець року цим людям може знадобитися операція.

  Бик

  БикУспішний 2014 рік обіцяє бути для людини, народженої в рік Бика. Ці особи завжди вміють відстояти свої інтереси, впевнені у собі і навіть при помітною повільності і не здатності швидко пристосовуватися до змін у житті, можуть домогтися завзятістю та владним характером.

  Для того, щоб у професійній діяльності цей рік для Биків не пройшов даремно, цим людям необхідно навчитися діяти в команді і керувати людьми не застосовуючи свій крутий норов. Саме командна взаємодія дозволить Бикам прикривати свої тили і домагатися результату в найкоротші терміни. До того ж, підтримка з боку колег дозволить Бикам і в майбутньому розраховувати на просування в кар'єрі.

  Рік Коня підходить тим людям знака Бик, хто любить ризикувати і не позбавлений азарту. Це стосується як роботи, так і особистого життя. Удача буде супроводжувати цим людям при знайомстві з протилежною статтю, при запаморочливих маніпуляції з грошима, а також при влаштуванні на роботу або при пошуку підробітку. Головне розуміти, що успіх це не завжди придбання, але і збереження вже наявного багатства.

  Підводячи підсумки року Коні, Бики зможуть сказати, що вони провели його на мажорній ноті і обзавелися новими, корисними знаннями і здобутками.

  Тигр

  ТигрНароджені під знаком Тигр люди в 2014 році відчують небувалий приплив енергії. Причому, ця гіперактивність буде спрямована відразу на всі сфери життя. Особливо пробудиться у них сексуальна енергія, яка буде зводити з розуму як самотніх, так і сімейних представників цього знаку, які ризикують дискредитувати себе в очах коханої людини своїми пригодами. Більш того, варто бути ймовірно акуратними, адже безпечність у статевих зв'язках може загрожувати цим людям неприємними венеричними захворюваннями.

  Рік у рік синьої Коні буде відрізняти необачність і готовність хапатися за будь-яку перспективну роботу, до якої вони досить швидко будуть холонути. Цим людям захочеться всього і відразу, до того ж заради швидкого збагачення вони готові йти на серйозний ризик, де нерідко будуть терпіти невдачі. Цілком ймовірно, що прислухаючись до себе і відкидаючи всі спроби допомогти порадою, Тигри втратять більшу частину своїх коштів і другу половину року проведуть у марних спробах відновити своє реноме.

   Непоганий рік чекає на цих людей в плані здоров'я. Тигри намагаються стежити за своїм здоров'ям, а в рік Коня вони знайдуть ті внутрішні сили, які дозволять розлучитися зі шкідливими звичками, зайнятися гімнастикою або сісти на дієту.

  Кролик

  КроликЛюдина, народжена в рік Кролика, з перших місяців 2014 року буде відрізнятися прагнення перетворити своє життя. Більш того, він хотів би повністю змінити життя, проникнувши у вище суспільство або завівши собі впливових опікунів. Свою популярність у протилежної статі ця людина почне використовувати для того, щоб забезпечити себе. Він може морочити голову і навіть одружитися заради вигоди і життєвих благ, не відчуваючи при цьому до партнера абсолютно ніяких почуттів.

  До речі, через відсутність фінансів Кролики перебувають у шлюбі можуть часто конфліктувати зі своїми половинками, піднімаючи на поверхню куди більш серйозні проблеми особистих взаємин. Важливо, щоб Кролика не понесло і він зумів вчасно зупинятися в таких спорах, щоб не руйнувати сім'ю. Навпаки ж, возз'єднання зусиль зі своїм чоловіком або дружиною для забезпечення своєї родини фінансово і для виходу на новий рівень розвитку буде вельми доречним і багатообіцяючим. Від варіанту змінити роботу в 2014 році Кроликам не слід відмовлятися.

   Хромающее здоров'я Кроликів може внести серйозні корективи в їхнє життя протягом цього року, а тому слід бути більш обережним, щоб уникнути травм, необхідно постійно зміцнювати кісткову систему і регулярно очищати свій організм від шлаків і токсинів, щоб не спровокувати ожиріння або захворювання кровоносних судин.

  Дракон

  Дракон Драконів найбільше приваблює владу, і наступний 2014 рік стане підтвердженням. Ці люди будуть готові на все заради того, щоб управляти, керувати і керувати, як професійним колективом, так і власними членами сім'ї. Однак, це не говорить про те, що представники знаку Дракон зможуть домогтися бажаного. Не маючи підтримки в колективі цим людям часто доведеться відступати, а налагодити взаємини з людьми буде набагато важче через деспотичного характеру цієї людини. До речі, жага влади може змусити цю особу піти на службовий злочин або підроблення, що може докорінно змінити життя людини на кілька років вперед.

   Протягом усього 2014 року Дракону варто звертати пильну увагу на сім'ю і власних дітей. Діти будуть чекати допомоги від свого батька-Дракона причому більше моральної, турботи і піклування з його боку. Відмінним приводом налагодження контакту з рідними стане спільний відпочинок.

   Не варто залишати без уваги і власне здоров'я. Проблеми з шлунком проявляться у Дракона вже влітку, а все від недотримання режиму харчування. До того ж Дракону належить позбутися від підвищеної збудливості, що помиє налагодити і повноцінний сон цієї людини.

  Змія

  Змія Досить впевнений і цільний рік проведуть люди, народжені в рік Змії. Після минулого року, в якому Змія була господинею, цим особам слід гарненько відпочити, насолодитися перемогами, звикнути до свого нового становища і збудувати плани на майбутнє.  Без чітко наміченого плану діяльність Змій буде просто не видно. Людям цього знака. китайського гороскопу не варто розраховувати на нову посаду або нову роботу, проте на тому місці, де вони працюють в даний момент, вони зможуть серйозно зміцнитися. А природна обережність і вроджена інтуїція допоможуть цій людині володіти ситуацією.

   У відносинах з партнером Зміям доведеться чимало постаратися, щоб підігріти затухаючі почуття. Партнер, особливо на початку року, буде націлений на конфлікт і розставання і Зміям доведеться проявити всі свої найкращі якості, щоб не допустити цього. Можливо навіть доведеться поступитися своїми принципами. Самотні ж Змії будуть уникати серйозних стосунків і рідко кого впустять до себе в душу, хоча будуть ласі на флірт і не стануть уникати сексуальних контактів. 

   Здоров'ю Змій у рік Коня може нашкодити зайва недовірливість. Володіючи сильним імунітетом, Змії, тим не менш, часто придумувати собі хвороби і перебувати в апатичному стані, що в підсумку може обернутися цілком реальним захворюванням.

  Кінь

  КіньЛюдям, що народилися в рік Коня, належить прожити досить відповідальний рік, приймати чимало рішень за інших і брати на себе відповідальність за ці рішення. Слабкість, виявлена в цей період, може поставити хрест на кар'єрі цієї людини, а от хоробрість і навіть легковажність, помножене на неймовірну впевненість у власних силах, будуть творити чудеса і сприяти запаморочливій кар'єрному зростанню цих дітей.

  Впевненість у своїх силах повинна допомогти Коням завоювати вподобаного людини, причому навіть відбити його у конкурента або успішно змагатися з претендентом на серце своєї коханої людини. Правда, отримавши коханого, ні в якому разі не можна розслаблятися і показувати свої найкращі якості, так як партнер не зазнає на собі зневажливого і споживчого відносини.

   Коні можуть проявити себе як відмінні фінансисти. Володіючи конкретною сумою грошей, ці люди мають всі шанси розвинутися в 2014 році, так як інтуїція часто буде підказувати їм вірні рішення. Вдалими будуть також азартні ігри та випробування долі у лотереї. Головне в цьому році постаратися зберегти свої нервові клітини, адже більшість захворювань, які дадуть про себе знати ближче до осені будуть спровоковані саме стресовими ситуаціями. До того ж не зайвим буде стежити і за власним імунітетом, адже простудні захворювання будуть частими супутниками Коней.

  Коза

  КозаПредставники знаку Коза будуть не надто успішними в рік Коня, а все з-за своєї зарозумілості, споживацького ставлення до життя і небажання змінюватися. Партнер буде вимагати від цієї людини конкретних виважених рішень і вчинків, тоді як Кози будуть егоїстично дбати лише про своє благо. Таке ставлення може зіграти злий жарт з людьми цього знаку і позбавити їх надійної опори у вигляді сім'ї та коханої людини. Трохи змінивши себе, Коза зможе зберегти і навіть поліпшити відносини з коханою людиною.

  Відмінний рік проведуть люди цього знака в плані кар'єри. Їх креативний підхід до вирішення проблем, сміливість у прийнятті складних рішень і готовність працювати понаднормово будуть підкуповувати керівництво, що не сповільнить позначитися на кар'єрному положенні і заробітній платі цієї людини. Особливо вдало проявлять себе Кози в торгівлі та налагодженні зовнішньоекономічних зв'язків.

   Тривожним рік Коня очікується в плані здоров'я. Народжені в рік Кози люди повинні вже навесні пройти УЗД всіх внутрішніх органів, адже цієї людини щось явно турбує, але не настільки сильно, щоб звертатися до лікаря. Можливо мають місце новоутворення невідомого характеру. Зволікання з діагнозом, а також з лікуванням захворювання чревате самими непередбаченими наслідками.

  Мавпа

  МавпаЛюди, що народилися в рік Мавпи проведуть, мабуть, самий вдалий і при цьому легкий рік. А все із-за легкого відношення до життя і вміння у всьому бачити позитив. Ці люди не проти навіть якщо потраплять під скорочення і виявляться без роботи. Це стане лише приводом для зміни місця діяльності, для пошуків себе в іншій професії або навіть поїздки за кордон в пошуках кращого життя.

   Подібне ставлення до життя буде переважати і у взаєминах Мавпи і їх коханої людини. Мавпи далеко не праведники і часто будуть дозволяти собі інтрижки на стороні, однак, при цьому вони стануть справи це потай, і не дозволять засумніватися улюбленим у своїй вірності. До того ж друга половина року офарбить новими фарбами сімейне життя цієї людини. Можливо Мавпи вирішать завести дитину або ж дізнаються, що незабаром у них з'явиться дитина.

   Мавпам дуже важливо не влазити в борги і обмежувати себе в покупках, які вони запланували на цей рік. Вся справа в тому, що у фінансовому плані друга половина року буде не дуже вдалою, а великі кредитні зобов'язання змусять людину в терміновому порядку шукати велику суму грошей і навіть розлучитися з цінною для себе річчю. А ось відмінне здоров'я цієї людини не повинно давати приводу Мавпам безтурботно ставитися до нього. Регулярні заняття у спортзалі або басейні здатні довго підтримувати його у відмінній формі.

  Півень

  ПівеньНаступаючий рік синьої Коні в плані емоцій буде не сильно відрізнятися від минулого року для Півнів, адже цей чоловік не стане змінювати себе, часто буде вступати в суперечки, доводити з піною у рота свою правоту, і найчастіше саме він буде ініціатором конфліктів. Ця характерна риса Півня часто буде перекривати всі його такі помітні переваги як пунктуальність, відповідальність і організованість. Ця особистість частенько буде відлякувати нових партнерів або інвесторів своєю запальністю, з-за чого Півень може втратити роботу вже влітку. 

  Починати змінювати своє ставлення до людей в кращу сторону необхідно вже з початку року, так як з-за цього не ладиться не тільки кар'єра, але і особисте життя цих людей. До того ж, Півень буде часто конфліктувати з коханою людиною через свою прискіпливість, а також патологічної ревнощів. Можливий навіть розрив відносин, якщо почуття між партнерами будуть не такими сильними.

   Часті хвороби можуть стати каменем спотикання у кар'єрні амбіції людей, народжених у рік Півня. По-перше на початку року, а також восени буде спостерігатися підвищений ризик травматизму, а значить, ці люди повинні бути акуратніше керуючи транспортом і дотримувати техніку безпеки на робочому місці. А по-друге, Півням варто зробити УЗД шлунка та підшлункової залози, так як проблеми з травленням будуть серйозно турбувати цим людям весь рік.

  Собака

  СобакаПредставникам знаку Собака за китайським гороскопом буде досить складно проявити себе в наступному 2014 році. А все від того, що Собак будуть роздирати на частини як домашні справи, так і робота. Працюючи «як білка в колесі», Собаки тим не менш не досягнуть тих висот, які дозволять їм піднятися на сходинку соціальної драбини. 

  Більше того, цих людей почне долати втома і сонливість, вони почнуть робити промахи в роботі і навіть спізнюватися, що перестане влаштовувати керівництво. Можливо Собаки стануть на грань звільнення і врятувати їх зможе лише згуртований колектив, з яким у цих людей відмінні взаємини. Друзі нададуть необхідну підтримку, а самій людині, народженій в рік Собаки варто гарненько відпочити і визначитися з цінностями в житті. Всі проблеми цих людей від неорганізованості життя. Може бути Собакам варто звільнитися з нелюбої роботи, щоб зайнятися тим, до чого ці люди тяжіють.

   За фінансовий сектор Собак переживати особливо не варто так як у цих людей завжди є можливість альтернативного доходу. Крім того Собака володіє неабиякими талантами, а 2014 рік дуже підходить для того, щоб привселюдно заявити про них. Однак все це буде можливо лише при богатирському здоров'я Собак, за яким потрібно ретельно стежити. Особливо це стосується хвороб хребта і легеневих інфекцій, які можуть вразити Собак.

  Свиня

  Свиня Великий куш у будь сфер життя зможуть зірвати Свині в 2014 році. Ці люди мають запас невичерпної енергії, який допоможе їм бути завжди в гущі подій, швидше інших реагувати на обставини. Приміром, саме представники Свиней зможуть зірвати банк при різких скачках валют на біржі. До того ж в середині року ці особи зможуть здійснити відмінну фінансову операцію, дуже вигідно придбавши нерухомість для своєї сім'ї. В кінці року ці люди багато грошей витратять на лікування близької їм людини, причому зроблять це абсолютно безкорисно.

   У родині цей людини також має всі шанси вийти на коні, відчуваючи себе улюбленим і обожнюваним, захищаючи і підтримуючи свою сім'ю, але при цьому дозволяючи собі маленькі слабкості на стороні без розголосу. До речі, відмінною підмогою для зміцнення сімейних відносин стане спільна поїздка в теплі далекі країни. Осінній період, звичайно, може обернутися сварками і розладами в сім'ї Свині, але цей чоловік не допустить розлучення.

  Люди знаку Свиня за східним календарем увійдуть до 2014 рік повними енергії і сил, а тому практично не будуть помічати хвороб. До того ж ці вольові особистості вважатимуть за краще перетерпіти і приймати знеболюючі препарати, ніж вирушать в поліклініку. Це може зіграти з ними злий жарт і вже восени, коли енергія вичерпається, ці люди опиняться на лікарняному ліжку.

  Овен

   2014 рік за кармічним...

  Символ 2014 року -

   Синя дерев'яна Конячка...

  Картинки і

   Картинки з Кіньми - ще з...

  Меню на Новий рік

   Яким же має бути меню на...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній