Східний китайський гороскоп для Щура на 2016 рік

  Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

  Раздел: Східний гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 24-09-2015, 13:17


   Зміст: 

  1. Гороскоп на 2016 рік для Дерев'яного Щура
  2. Для Вогняного щура (1936, 1996)
  3. Для Земляного Щура (1948, 2008)
  4. Для Металевого Щура (1960)

   Відповідно за східною езотеричною традицією 2016 рік буде роком Вогняної Мавпи, і в цьому відношенні знаку Щур не сказати, щоб сильно пощастило. Адже Щур - це знак Водної стихії, яка до стихії Вогню однозначно антагоністична. Щур, і Мавпа - це активна енергія Ян, потужна, пристрасна, напориста. І один цей факт однозначно говорить про те, що харизматичний Щур в прийдешньому році навряд чи залишиться, образно висловлюючись, на лавці запасних. У любовних справах пристрасті будуть кипіти неабиякі, і вже з перших днів року все почне складатися дуже навіть цікаво. Пацюкові буде, чим зайнятися, і при деякій частці хитрості (якої цьому знаку не позичати) будь-яка «інтрижка» легко може перетворитися на незабутню пригоду. Що ж стосується сфери роботи і фінансів, то для Щура це виявиться досить «посередній» рік. Тобто, ймовірно, у представників даного знаку буде чимало можливостей для кар'єрного і фінансового зростання, але навіть безкомпромісна перемога не принесе їм виняткового задоволення, 5-10% актуальних завдань все одно виявляться незавершеними. 

   

   Істота досить своєрідне, але, скажімо так, максимально типова. Це розумна, іноді навіть хитро-розумна істота, вельми ерудована, інтелектуально обдарована. У 2016 році всі ці особливості зіграють Водяному Пацюкові на лапу, бо від нього знадобиться сильна напруга інтелекту. Зате у фіналі, якщо Щур все ж зуміє розгадати загадку, яку перед нею зведуть тенета долі, життя її круто зміниться, (крутіше нікуди!), Зрозуміло - в позитивному ключі. Те, що Водяний Щур - не домосід, теж органічно «вплететься» в актуальний енергетичний фон. Рік Червоної Мавпи - це рік подорожей, досліджень, відкриттів. А значить - ні хвилини не сидите на місці, рухайтеся слідом за своїми бажаннями, і не соромтеся ризикувати. У теж час не розраховуйте на сторонню допомогу, вчіться працювати поодинці.

  Гороскоп на 2016 рік для Дерев'яного Щура (1984)

   Дерев'яний Щур - істота виключно домашнє, але це зовсім не говорить про те, що рідні стіни з легкістю можуть замінити їй навколишній світ. Тим не менше, люди цього знака не такі активні, як, приміром, Водяний Щур. Для динамічного в усіх відношеннях 2016 це може стати проблемою, але не настільки суттєвою, адже у Дерев'яних Щурів прекрасно розвинене почуття гумору, що в комбінації з гострим, живим інтелектом гарантує перемогу майже в будь-якій ситуації. При цьому в прийдешньому році представникам цього знаку однозначно доведеться помандрувати, найімовірніше - з професійних питань. І це цілком ймовірно піде їм на користь, навіть дозволить вирішити деякі сімейні проблеми. В цілому представник дерев'яної стихії буде почувати себе досить впевнено, хоча йому точно не варто втрачати пильності.

  Для Вогняного щура (1936, 1996)

   Насправді стихія Вогню є однозначно протилежної стосовно традиційної «щурячої» стихії - Воді. Але в 2016 році Вогненний Щур буде почувати себе просто чудово, прямо як її справжній прототип-гризун на рідних рисових полях Північного Китаю. Природжений авантюризм Вогненної Щури дозволить їй в найкоротші терміни вирішити цілий каскад найрізноманітніших завдань, які наваляться на неї всім скопом на початку року. Зате потім Щур буде абсолютно вільна у виборі напрямку. І це доведеться дуже до речі, тому як положення в любовних справах потребують оперативної зміни обстановки. У плані сфери роботи і фінансів фанатизм Вогненної Щури також піде на користь «спільній справі», тільки не потрібно, як це іноді буває, в останній (ну, звичайно ж - вирішальний!) Момент відмовлятися від задуманого, проявляючи нечуване легковажність. Трохи зосередженості точно не завадить.

  Гороскоп на 2016 рік для Земляного Щура (1948, 2008)

   Мабуть, складно знайти більш сумліний та добропорядний знак, ніж Земляний Щур. У 2016 році ці якості припадуть дуже до речі, адже Пацюкові доведеться постійно взаємодіяти з оточуючими її людьми. У плані сфери роботи і фінансів рік виявиться виключно яскравим і динамічним, особливо це буде помітно для тих Земляних Щурів, які працюють в дослідних інститутах або інших наукових установах, що займаються аж ніяк не «голої» теорією. У теж час сімейне вогнище для представників цього знаку стане особливо милим і теплим. Ймовірно, в любовних справах і в колі близьких за весь рік не трапиться жодного серйозного конфлікту. Земляний Щур погано пристосовується, так що краще не вдаватися до кардинальних змін, хоча б у першу половину року.

  Гороскоп на 2016 рік для Металевого Щура (1960)

   Металевий Щур зазвичай самовпевнений, але в душі неймовірно недовірливий. У рік Червоної Мавпи представники цього знака будуть почувати себе досить гармонійно, бо ніякі зовнішні еманації не зможуть торкнутися їх власної, внутрішньої енергетики. У любовних справах, металевий Щур буде особливо активний і в допомогу близьким у підсумку виявиться дійсно неоціненним. Головне - пам'ятати про те, що навіть альтруїзм повинен бути помірним, інакше можна з легкістю розтратити всі свої ресурси без особливого ефекту.

  Гороскоп для

   Складно сказати, наскільки...

  Гороскоп для Бика

   Бики - видатні матеріалісти...

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній