Східний гороскоп для Бика на 2016 рік

  Гороскоп для Бика на 2016 рік

  Раздел: Східний гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 24-09-2015, 15:04

   
  Бики - видатні матеріалісти і в рік Червоної Мавпи це їх якість, яка в організмах окремих індивідів часом досягає прямо-таки позамежної концентрації, доведеться дуже навіть до речі. Особливо пощастить тим Бикам, які звикли левову частку свого життя присвячувати роботі. На майбутні місяці їм однозначно буде, чим зайнятися, бо попереду чекають зміни, масштабні, яскраві і однозначно продуктивні. Не варто побоюватися реформацій, хоча для Бика побоювання динаміки настільки ж немислимо, як для бобра - боязнь води. До речі, що стосується стихійної приналежності, в рік Вогню Земні знаки (до яких, без сумніву, належить Бик) відчувають себе більш, ніж впевнено.

   Вони беруть активну участь у різних подіях, яким у підсумку з великою часткою ймовірності належить стати історичними. Що ж стосується особистих відносин, то тут у Биков все має бути в повному порядку. Звичайно, багато залежить від стихії, адже Земля - це номінальна стихія даного знаку, а ще є стихійна приналежність за народженням. В цілому ж сфера любовних відносин в прийдешньому році для Биков буде гармонійна і досить спокійна. Можливо, Бикам не світить дикий, запаморочливий, божевільний роман, але зате в сімейному колі все буде складатися мило, ніжно і з усіх боків позитивно. Хоча, звичайно, не у всіх цінності аналогічні, тому 2016 дасть Бикові чимало можливостей проявити себе.

  Для Водяного Бика (1973)

   Взагалі поєднання знака Бика і Водної стихії вважається виключно успішним. Це якраз той випадок, про який зазвичай говорять - золоті руки. Тобто, за що він береться, це обов'язково вдається йому! У 2016 році ніяких нових починань даному знаку не світить, а от зі старими справами доведеться розбиратися довго і нудно. Зате фінал цих «розборок» виявиться вкрай продуктивним, головне - встигнути все зробити до приходу літа, потім працювати буде втричі важче. Звичайно, Бика роботою не налякаєш, але все ж є тенденції, які краще враховувати у своїх планах. Сфера любовних відносин навряд чи виявиться особливо яскравою або незабутньою, зате велика ймовірність почати нові стосунки, причому зовсім не обов'язково на шкоду «старим». Як все це буде складатися - питання цікаве, але відповідь на нього судилося дізнатися лише тим, які воліють авантюру чітко розпланованого шляху.

   

   Для Дерев'яного Бика (1985)

   Дерев'яний Бик в 2016 році відчує винятковий приплив життєвих сил, і особливо йому буде везти на сімейному напрямку. Вроджені лідерські якості в поєднанні з чуйністю і умінням співпереживати дозволять розв'язати проблему, яка багатьом спочатку здасться взагалі не вирішуваною. Це буде серйозне, значне досягнення, яке однозначно піде на користь «карму». Але, зрозуміло, мова йде про безкорисливої допомоги, а як же інакше? Зате у сфері роботи і фінансів нічого не потрібно «розсусолювати», нікому не потрібно співпереживати, і навіть конкурентів справедливо можна не шкодувати. Якщо Дерев'яний Бик раптово почав думати інакше, значить, прийшов час зупинитися і серйозно замислитися над своєю поведінкою. Ніколи не потрібно сумніватися в собі, рік Вогненної Мавпи - відмінний шанс в черговий раз продемонструвати світу свої виключні таланти, так чи варто втрачати цю можливість?

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній