Східний гороскоп на 2016 рік для Мавпи

  Гороскоп на 2016 рік для Мавпи

  Раздел: Східний гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 29-09-2015, 18:04

  Зміст: 

  1. Для Водяної Мавпи (1932, 1992)
  2. Для Дерев'яної Мавпи (1944, 2004)
  3. Для Вогненної Мавпи (1956)
  4. Для Земляної Мавпи (1968)
  5. Для Металевої Мавпи (1980)

   Мавпа в 2016 році буде переживати виключно яскравий, ефектний, багато в чому - переломний життєвий етап, який буде характеризуватися цілим каскадом найрізноманітніших подій. І це закономірно, адже прийдешній рік буде роком Мавпи, та ще й Вогненної, тобто мова йде про час, коли енергія б'є фонтаном буквально з кожного атома! Представникам даного знаку необхідно використовувати максимум доступних можливостей, не випускаючи з уваги ні сантиметра навколишнього простору. Вас однозначно здивують ваші власні дії, а точніше - гіпертрофована продуктивність цих дій.

   

   Звичайно, доведеться трохи напружитися, але лише для того, щоб не перестаратися, тому як іноді надлишок ресурсів і планів може позначитися не найбільш позитивними наслідками. Тому намагайтеся стримувати себе, особливо коли мова йде про якісь масштабних проектах, які зачіпають не тільки ваше життя. В цілому 2016 буде відмінним часом для подорожей і різного роду експериментів. Особливо добре будуть почувати себе ті Мавпи, чиє життя являє собою один суцільний пошук, постійний рух. Не соромтеся на прояв почуттів і не бійтеся ризикувати, навіть коли не впевнені у виборі шляху. Ви в будь-якому випадку встигнете все надолужити, навіть якщо в чомусь помилитеся. Як кажуть, краще зробити і шкодувати, ніж не зробити і жаліти.

   

  Для Водяної Мавпи (1932, 1992)

   У Водяна Мавпа при всіх її перевагах є один істотний недолік - мінливість. Дивно, але в 2016 році ця риса цілком може стати перевагою Водяної Мавпи, звичайно, якщо грамотно підносити її оточуючим. Йдеться про знак товариську і відкритому, а тому в рік Вогняного Мавпи у представників цього знака не повинно виникнути жодних проблем, пов'язаних з уже позначеним непостійністю і невгамовної спрагою експериментувати. Не бійтеся робити те, що не знаходить схвалення у оточуючих. Зрозуміло, якщо ваші дії нікому не завдають шкоди! Зараз загальний енергетичний фон планети буде імпонувати вашим внутрішнім позивам. У сфері роботи та фінансів, так само як і в сімейному колі, вам належить використовувати всі свої можливості і ресурси для досягнення абсолютно спонтанних, раптових цілей. Ви й самі не будете очікувати фіналу, до якого прийдете.


   Для Дерев'яної Мавпи (1944, 2004)

   Дерев'яної Мавпа в 2016 році проявить чимале старанність, захопившись новою ідеєю. І добре, якщо мова піде про сферу роботи і фінансів. При такому розкладі у представників даного знаку є реальна можливість значно поліпшити своє фінансове становище, отримавши нову посаду або відкривши дійсно прибутковий бізнес. Але все може обернутися трохи інакше, якщо творча, пасіонарна енергія Дерев'яної Мавпи буде акумулюватися на чуттєво-емоційному напрямку. При такому розкладі можливі найнеймовірніші, самі виняткові наслідки, які для самої Мавпи однозначно будуть позитивними. Тут буде лише один нюанс - сфера роботи і фінансів не отримає належного імпульсу, якихось значних змін, виражених в припливі фінансів і збільшенні прибутків, не трапиться.

  Для Вогненної Мавпи (1956)

   Цікавість Вогненної Мавпи однозначно зіграє їй на руку в 2016 році. Головне - щоб ви зуміли вчасно зупинитися, якщо раптом все зайде надто далеко. У звичайний час навіть не думайте себе обмежувати. У плані бізнесу вас чекає один суцільний успіх, і якщо на початку року ви пару раз помилитеся, ніяких катастрофічних наслідків не буде (навіть при видимості або перспективі таких). Не сумнівайтеся в собі і поважайте своє оточення. У плані особистих відносин постарайтеся не занадто сильно ризикувати, особливо, коли в межах сімейного вогнища встановлюються дійсно гармонійні відносини. Як кажуть, краще синиця в руці. І хоча ви, ймовірно, звикли ризикувати і фортуна щиро в вас закохана, будьте особливо уважні в рік Вогняного Мавпи. Не здійснюйте дій, про які потім можете пошкодувати. Адже навіть при тотальному енергетичному заступництві ніхто не застрахований від дурниць. 

  Для Земляної Мавпи (1968)

   Потрібно відзначити, що Земляна Мавпа набагато більш врівноважена, ніж її товариші з інших стихійних напрямків. Але при цьому складно сказати, наскільки подібна риса буде затребувана в 2016 році. Адже даний етап буде протегувати ризику, необдуманих вчинків (помірно-необдуманим, скажімо так), експериментів. А Земляна Мавпа звикла спочатку думати, причому досить докладно, а вже потім робити. Бути може, прийдешній життєвий цикл навчить її чомусь новому. Однозначно представникам цього знаку рекомендується лише одне - дивіться на світ ширше. Бути може, ваша стриманість не дозволяє вам використовувати дійсно перспективні можливості? Часом порушувати власні принципи просто необхідно, адже що це за правила, якщо немає винятків? У плані особистих відносин консерватизм зараз однозначно не вітається. Це зовсім не означає, що за еталон варто брати «шведські сім'ї», де взагалі все без комплексів. Просто будьте трохи вільніші, розкуті.

  Для Металевої Мавпи (1980)

   Металева Мавпа в 2016 році інтуїтивно буде робити упор на сферу роботи і фінансів. Саме тут сконцентрується левова частка доступних їй ресурсів, і такий варіант об'єктивно буде найбільш логічним і перспективним. Поборіть власну нерішучість, ваша воля укупі з ерудицією здатна творити справжні чудеса! Вогняна Мавпа подарує вам чимало можливостей, і якщо ви пропустите дві-три, нічого страшного не станеться, але після п'ятої покровитель актуального життєвого етапу може на вас серйозно образитися, з усіма, як кажуть, витікаючими. Щодо сфери любовних відносин постарайтеся бути максимально неупередженими, зараз об'єктивність виявиться важливішим сьогохвилинних емоційних сплесків. Звичайно, ви теж людина і «гнобити» в собі почуття буде помилково. Ось тільки відчувати і керуватися почуттями - різні речі.

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній