Східний гороскоп на 2016 рік для Півня

  Гороскоп на 2016 рік для Півня

  Раздел: Східний гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 29-09-2015, 18:25

   

  Зміст: 

  1. Для Водяного Півня (1933, 1993)
  2. Для Дерев'яного Півня (1945, 2005)
  3. Для Вогненного Півня (1957)
  4. Для Земляного Півня (1969)
  5. Для Металевого Півня (1981)

   Півень по суті своїй винятковий лідер, що в природі, що в китайській езотеричної традиції. Стосовно до році Вогненної Мавпи лідерство не дасть цьому знаку особливих переваг, зате впевненість і рішучість припадуть дуже до речі. У 2016 році Півневі належить пройти кілька випробувань, можна розцінювати це, як своєрідний тест на профпридатність. Результати «тесту» фактично сформують найближче майбутнє Півня, тому логічно постаратися. Тим більше, що мова йде не про якийсь масштабному, по-справжньому епічному напрузі сил.

   Досить підвищеної уваги і концентрації, а також чіткої зосередженості на поставленої мети. Якщо працюєте самі на себе, то все складеться досить просто і ясно, опонентів навіть не доведеться шукати, вони самі виберуться на світ божий, помилково вважаючи себе недоторканними. Ви легко переконати їх в цьому, головне - не сумнівайтеся в собі і своїх можливостях. Якщо працюєте на когось, доведеться ще постаратися, щоб виявити «недоброзичливі елементи». Тут вам допоможе кмітливість і комунікативні вміння. У плані особистих відносин ситуація може складатися набагато більш динамічно, і вже з перших місяців року вам доведеться «прийняти бій». Відразу вирішите, наскільки дорогі вам ці стосунки і наскільки необ'єктивна ваша пасія. Від цього рішення необхідно відштовхуватися. Не затягуйте, проблему необхідно вирішити якнайшвидше.

   Гороскоп на 2016 рік для Водяного Півня (1933, 1993)

   У 2016 році Водяному Півневі буде непросто, і почасти причина криється в невмінні цього знака зберігати дійсно важливу інформацію. Якщо вам вже неодноразово вказували на вашу «балакучість», значить, пора серйозно задуматися. Якщо ж ви «вперше про це чуєте», то будьте подвійно уважні, зараз не можна помилятися. У сфері роботи і фінансів не соромтеся брати на себе відповідальність. Ви вмієте і любите, образно висловлюючись, виступати з трибуни, робіть це з потреби, захищайте інтереси своїх колег, не побоюючись за себе. Взагалі боягузтво не входить в спектр якостей Водяного Півня, зате представники цього знака свій консерватизм часом доводять до досконалості. На чуттєво-емоційному напрямку доведеться вибирати між, скажімо так, актуальною ситуацією і потенційної. Наскільки складний буде такий вибір - питання до ваших почуттів. 

   Гороскоп на 2016 рік для Дерев'яного Півня (1945, 2005)

   Дерев'яний Півень любить подорожувати і в 2016 році він просто зобов'язаний по максимуму задовольнити свою тягу до «далеких мандрів». Вогняна Мавпа благоволить мандрівникам і активним людям взагалі, так що у вас є відмінний шанс заробити розташування фортуни. Ви відмінно працюєте в колективі, тому всерйоз задумайтесь, коли вам запропонують змінити місце роботи. Бути може, зарплата там буде вище, але чи будете ви відчувати себе настільки ж комфортно на новому місці? Якщо робота не приносить задоволення - Нащо таке робота, адже в підсумку крім розхитаних нервів і проблем зі здоров'ям ви нічого не отримаєте! У любовних справах все складеться трохи більш драматично, зате однозначно. Ймовірно, ваша пасія поставить вам ультиматум, спробувавши обмежити сферу ваших інтересів. Доведеться вирішувати, що вам дорожче і наскільки чесний такий розклад.

   Гороскоп на 2016 рік для Вогненного Півня (1957)

   Вогняний Півень помиляється рідко, і майже в ста відсотках випадків його помилки стосуються сфери особистих відносин. Тому, коли в 2016 році ви вирішите почати свою справу, ні в якому разі не сумнівайтеся у власних силах. Тільки добре все розплануйте. При цьому, ймовірно, ви будете не самотні, і це теж закономірно, адже ви - відмінний лідер, навіть якщо самі ніколи не прагнули до такого статусу. А от у сфері почуттів постарайтеся бути максимально відкритими, нічого не загадують наперед, не прагніть передбачити наступний крок партнера, це не протистояння, це відносини. Навчіться цінувати їх і тоді ви відкриєте для себе цілий світ, досі небачений. Якщо буде така необхідність - прийміть жорстке, безкомпромісне становище, але лише якщо впевнені у своїх доказах «на всі сто». В іншому випадку вийде вкрай негативна ситуація.

   Гороскоп на 2016 рік для Земляного Півня (1969)

   Земляний Півень вміє знайти «золоті зернятка» навіть на самій запиленій і брудній дорозі, де до нього пройшли тисячі і ніхто нічого не помітив. Якщо вирішили почати свій бізнес - кращого часу, ніж 2016, вам не знайти. Тільки заручитеся підтримкою фахівців, або хоча б тих, кому довіряєте. Вам допоможуть, не сумнівайтеся, ваш авторитет багато що означає серед друзів. Якщо ж працюєте не на себе самого, можете розраховувати на підвищення, але натомість доведеться поступитися деякими принципами або чимось пожертвувати. Навряд чи мова йде про чомусь істотному, але, врешті-решт, все відносно. На чуттєво-емоційному напрямку ви, ймовірно, будете найщасливішим з усіх Пєтухов. Ні на мить не залишайте свою пасію в спокої, намагайтеся постійно оточувати її турботою й увагою. Тоді натомість ви отримаєте те, що прийнято називати щастям.

   Гороскоп на 2016 рік для Металевого Півня (1981)

   Металевий Півень має виняткову волею і видатним умінням вирішувати навіть самі заплутані справи. Метал - номінальна стихія цього знаку, і в рік Вогняного Мавпи ви однозначно будете почувати себе впевнено. Головне - не сумнівайтеся в тих, хто поруч. Зараз дружні узи гратимуть особливе значення, навіть якщо відразу ви цього не помітите. Не забувайте слова дона Карлеоне з легендарної картини: головне - сім'я, без сім'ї ми - ніхто. Це дійсно важливий момент, якому ви, можливо, приділяли недостатньо уваги. Прийшов час змін, змін на краще. У сфері почуттів та емоцій не поспішайте переходити до надмірно активних дій, стримаєте себе, спробуйте спочатку розібратися в суті що відбувається. Зараз навколо вас буде відбуватися чимало самих незвичайних і захоплюючих подій, тільки не сприймайте все це як гру (Металеві Півні деколи виявляють у собі схильність до подібних трактуванням). Будьте обережні і уважні, будь-яку проблему вирішуйте поступово і методично, від однієї задачі до іншої.

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній