Східний гороскоп на 2016 рік для собаки

  Гороскоп на 2016 рік для собаки

  Раздел: Східний гороскоп на 2016 рік Дата публикации: 29-09-2015, 19:48

  Зміст: 

  1. Для Водяної Собаки (1982)
  2. Для Дерев'яної Собаки (1934, 1994)
  3. Для Вогняної Собаки (1946, 2006)
  4. Для Земляної Собаки (1958)
  5. Для Металевої Собаки (1970)

   Люди, народжені під заступництвом Собаки, в 2016 році можуть відчувати деякі труднощі в плані фінансів та бізнесу. Насправді мова не йде про якихось видатних, повномасштабних проблемах, які неможливо подолати, не віддавши щось натомість. Багато Собаки навіть не помітять цих непростих ситуацій, тому що за своє життя звикли вирішувати подібні дилеми мимохідь, не озираючись і не затримуючи на них погляду. Якщо говорити більш конкретно, то почати новий бізнес в рік Вогняного Мавпи Собаці буде вкрай непросто. Тому логічніше буде на якийсь час відмовитися від подібних витівок і продовжувати трудитися на своєму нинішньому місці.

   

   Якщо такої можливості немає, то краще підшукати собі іншу роботу, але Вогняна Мавпа однозначно не рекомендує навіть замислюватися про свою справу. При цьому чесність, щирість і доброта Собаки допоможе їй дозволити чимало ситуацій, які цілком ймовірно стануть для неї переломними. Цей факт стосується вже не тільки сфери роботи і фінансів, але також чуттєво-емоційної сфери. На даному напрямку особливо важливо вміння тримати себе в руках, і хоча у Собак з цим зазвичай не буває проблем, висока ймовірність зірватися і послати своє оточення «під три чорти». В принципі подібний варіант буде не найгіршим, але лише в тому випадку, якщо у вас вже готовий конкретний план подальших дій. Зробити щось набагато простіше, ніж зробити це ж, заздалегідь продумавши кожен крок і кожен можливий варіант розвитку подій.

   Гороскоп на 2016 рік для Водяного Собаки (1982)

   Водяної Собака може бути безрозсудною, але в 2016 році їй навряд чи «пощастить» проявити у своїх діях хоч краплю необ'єктивності. Справа в тому, що з самого початку 2016 Водяній Собаці належить з головою пірнути в круговорот кулуарних інтриг і таємних протистоянь, про які, можливо, вона (Собака) навіть не здогадувалася. Але все таємне рано чи пізно стає явним. Зараз ви отримаєте чимало унікальних можливостей впливати на оточуючих вас людей, бо розкриється великий обсяг дійсно цікавої інформації. Не соромтеся її використовувати, зрозуміло, якщо тільки це не йде врозріз з вашими принципами. У сфері любовних відносин будьте трохи більш стримані і не поспішайте розвивати події. Нехай все йде своєю чергою, а предмет вашої уваги сам підкаже, що необхідно робити. Потрібно лише бути спостережливими і щиро прагнути до втілення своєї мрії.

   Гороскоп на 2016 рік для Дерев'яної Собаки (1934, 1994)

   Дерев'яної Собаки відмінно працює в колективі, тому в 2016 році їй не варто відгороджуватися від своїх колег. Будь це нова посада або початок власного бізнесу, - краще почекайте з подібною ідеєю. Як мінімум, в першій половині року ви опинитеся не готові до кардинальних змін і якщо все ж таки зважитеся щось поміняти, то в підсумку можете отримати ситуацію, значно більш негативну, ніж хотілося б. Приблизно так справи йтимуть і в особистих відносинах, з одним лише застереженням - у сфері почуттів вам доведеться вдвічі складніше і навряд чи удача посміхнеться вам, підказавши вірний варіант. Швидше за все «вірного варіанту» дій не буде взагалі, тому готуйтеся до того, що вам, можливо, доведеться пережити розрив відносин. Але якщо це трапиться - знайте, що все відбувається на краще. Як мінімум, те, що сталося, однозначно зіграло вам на руку, звільнивши вас, дозволивши дивитися на світ яскравіше і ширше. 

   Гороскоп на 2016 рік для Вогняної Собаки (1946, 2006)

   Вогняної Собака найчастіше звична до загальній увазі з раннього дитинства. І навряд чи йдеться про її особистих заслугах, швидше так складаються обставини. Однак це зовсім не говорить про те, що сама Вогняної Собаки ні на що не здатна. 2016 рік стане відмінним часом, щоб це довести. А доводити прийдеться, поза всяких сумнівів. Причому від того, наскільки переконливо ви зможете це зробити, залежатиме перспектива вашої кар'єри або вашого власного справи. Тому не варто відволікатися на гордість та інші дурниці. У вас з'явиться відмінний шанс реалізувати себе, що називається, по максимуму, і буде вкрай нерозумно не скористатися цим шансом. До того ж в любовних справах все складатиметься якнайкраще. Ваші стосунки з другою половинкою ймовірно здивують навіть вас самих, настільки вони будуть ніжними і гармонійними.  

   Гороскоп на 2016 рік для Земляної Собаки (1958)

   Земляної Собаки відмінні фахівці, вони вміють добиватися виняткових результатів, особливо якщо їх діяльність пов'язана з творчістю. У 2016 році представникам цього знаку вдасться проявити себе, повною мірою реалізував свої можливості. Не сумнівайтеся в собі, ні на крок не відступайте від наміченої мети. Якщо ваші опоненти поводяться дуже агресивно, постарайтеся обхитрити їх, зараз логічніше робити упор на спритність, а не на силу, хоча й остання однозначно знайде собі застосування. Будьте уважні і обережні у виборі союзників, особливо якщо мова піде про укладення довгострокового договору між двома компаніями. У любовних справах не соромтеся висловлюватися. Ви цінуєте свою незалежність, і в цьому немає нічого страшного. Страшно зберігати своє невдоволення в собі, побоюючись образити другу половинку.

  Гороскоп на 2016 рік для Металевої Собаки (1970)

   Металева Собака максимально відповідальна і серйозна. Звичайно, вона вміє веселитися, але аналітичний склад розуму і вміння брати на себе відповідальність навіть у найскладніших ситуаціях робить її винятковою особистістю, надійної і авторитетною. У 2016 році вам знадобляться всі ці якості, особливо в той момент, коли відчуєте, як земля тікає у вас з під ніг. Це станеться ближче до літа, і звинувачувати в цих обставинах можна лише себе, а точніше - свою необачність. Зате надалі ви більше не будете робити подібних помилок, що важливо. Адже негативний досвід - теж досвід. Що ж стосується чуттєвої сфери, постарайтеся залишатися самі собою, не дивлячись ні на що. Вчіться контролювати свої емоції, але лише тоді, коли це дійсно потрібно, і явно не наодинці зі своєю пасією.

Пряниковий будиночок

 До Нового року Сара пропонує приготувати тобі ще один чудовий десерт! Спечи всі необхідні деталі і побудуй свій

Тварини на санах

Опис: У сонячний зимовий день тварини теж можуть кататися на санчатах з гірки, щоб як слід повеселитися! 

Борода Санти

Опис: Твори чудеса з бородою Санти: додавай їй химерні форми, розфарбовуй і прикрашай. 

Снігова лінія

Опис:  Допоможи Санті дістатися до кінцевої мети і зібрати всі подарунки - прокреслити лінію, по якій він проїде. 

Гороскоп для Кроликів на 2016 рік

 Складно сказати, наскільки рік

Гороскоп для Тигра на 2016 рік

 Ви коли-небудь бачили справжнього

Східний гороскоп для Щура на 2016 рік

 Відповідно за східною езотеричною

Гороскоп для Бика на 2016 рік

 Бики - видатні матеріалісти і в рік

Гороскоп для Драконів на 2016 рік

 Великодушний, гордий і ставний Дракон

Східний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змія являє собою один з найбільш

Гороскоп для Коня на 2016 рік

 Потужний, яскравий, динамічний знак

Гороскоп для Вівці на 2016 рік

 Вівця (вона ж Коза) по східній